Tendencijos ir naujienos | Inspired by
Badrumstrender 2021 – Hem Badrumstrender 2021 – Hem

Pavyzdžiai, Tendencijos ir naujienos, Idėjos vonios kambariui

Badrumstrender 2021 – Hem

[Translate to Lietuvių (EUR):]

Förra året satte verkligen våra levnadsvanor på prov och 2020 blev året då vi tillbringade mer tid i våra hem än på länge. Därför är intresset större än någonsin när vi blickar framåt på inredningstrenderna för 2021. En av de största trender 2021 är och förblir naturtrenden. Den står som ett lugnt motmedel till allt kaos i världen utanför.

 

Šiais laikais didžiausias turtas – laikas

Idėjos vonios kambariui, Tendencijos ir naujienos

Šiais laikais didžiausias turtas – laikas

"Šiais laikais didžiausias turtas – laikas. Daugelis norėtume turėti jo daugiau. Įdomu, kad dažniausias atsakymas į klausimą, ko žmonės labiausiai norėtų, dabar yra: „Daugiau laiko.“ Todėl kaip svarbu retkarčiais išjungti telefoną, kompiuterį ir skirti laiko sau."

KAIP APSISAUGOTI NUO UŽLIEJIMO VANDENIU

Pavyzdžiai, Tendencijos ir naujienos, Idėjos vonios kambariui

KAIP APSISAUGOTI NUO UŽLIEJIMO VANDENIU

Peteris Brattas yra draudimo bendrovės „Länsförsäkringar“ vyresnysis atsakomybės draudimo agentas. Jis – žalų specialistas. Peteris tvarko pastatų draudimo ir žalų klausimus, teikia atsakomybės draudimą klientams, kurie tikrina, pardavinėja, braižo planuoja ir stato namus.

Rodomas puslapis 11

Apie „Gustavsberg“

Apie „Gustavsberg“

Sveikiname jus „Gustavsberg“ pasaulyje

Šiame puslapyje norime pasidalyti įkvepiančiomis idėjomis ir informacija, kuri bus naudinga, jei ketinate įrengti ar atnaujinti vonios kambarį. Tikimės sužadinti jūsų kūrybiškumą, taip pat norime pateikti žinių apie naujausias tendencijas ir papasakoti apie save bei išmanius, aukštos kokybės savo gaminius.

Įkvėpimas – viena svarbiausių šios įmonės varomųjų jėgų jau maždaug 190 (!) metų. Be jo nebūtume atsidūrę ten, kur esame šiandien. Tik įkvėpimas padėjo išmokti vonios kambarį paversti ne eiline patalpa higienos reikalams atlikti, o malonumo, prabangos erdve, kurioje atsipalaiduojame ir labai kokybiškai praleidžiame laiką.

Jei įkvėpimą būtų galima dovanoti, manau, tai būtų viena vertingiausių dovanų. Todėl juo ir dalijuosi. Gerų įspūdžių!

Angelica Zwahlen, „Villeroy & Boch Gustavsberg“ komunikacijos vadovė

INSTAGRAM
STEBĖKITE MUS