Projekti | Inspired by
Arctic Bath – unikāla pieredze Arctic Bath – unikāla pieredze

Projekti, Atsauksmes, Tendences un jaunumi, Iedvesma vannas istabai

Arctic Bath – unikāla pieredze

Unikālā viesnīca Arctic Bath atrodas Lapzemes ziemeļos, pie Lule upes. Viesnīcas arhitektūra ir iedvesmota no pagātnes, kad koku baļķi tika peldināti uz upes. Galu galā izveidojās tā sauktie kokmateriālu karjeri, kurus no upēm nācās demontēt, lai turpinātu kuģot. Iespaidīgi noformētais baļķu vainags izskatās kā dabisks aizsprosts upē un kā tāls pagātnes simbols aptver apaļu, peldošu ēku.

 

Showing page 1 of 1

PAR INSPIREDBY

PAR INSPIREDBY

Laipni lūdzam Gustavsberg pasaulē

Esam izveidojuši šo lapu, lai dalītos iedvesmojošos stāstos un informācijā, kas var būt noderīga, gatavojoties vannas istabas pārvērtībām vai būvējot to no nulles. Mēs vēlamies palīdzēt atraisīt jūsu radošumu, kā arī informēt par jaunākajām nozares tendencēm un pastāstīt par mums un mūsu atjautīgo, kvalitatīvo produktu klāstu.

Iedvesma ir šī uzņēmuma pamatā jau aptuveni 190(!) gadu. Bez tās mēs šeit šodien nebūtu. Pateicoties iedvesmai, vannas istaba vairs nav tikai vieta, kurā sagatavoties jaunai dienai vai naktsmieram, nu tā ir kļuvusi par baudas, greznības un atpūtas telpu.

Ja iedvesma būtu dāvana, mums šķiet, ka tā būtu labākā dāvana pasaulē. Tāpēc es jums to dāvinu. Izbaudiet to!

Andželika Cvālena (Angelica Zwahlen), Villeroy & Boch Gustavsberg Komunikācijas vadītāja

Iedvesma (no latīņu val. “inspiro”, ievadīt, iedvest dzīvību) – noskaņojums, kas saistīts ar jaunu ideju rašanos, īstenošanu.

SEKO MUMS