Projektai | Inspired by
Plūduriuojanti „Arctic Bath“ - unikali patirtis Plūduriuojanti „Arctic Bath“ - unikali patirtis

Projektai, Pavyzdžiai, Tendencijos ir naujienos, Idėjos vonios kambariui

Plūduriuojanti „Arctic Bath“ - unikali patirtis

Šiaurės Laplandijoje, prie Lulės upės, į pietus nuo Arkties rato, įsikūręs unikalus viešbutis „Arctic Bath and SPA“. Viešbučio architektūra įkvėpta praeities, kai medžių rąstai buvo plukdomi upe. Ilgainiui susiformuodavo vadinamieji medienos karjerai, kuriuos upeiviai turėjo išardyti, kad toliau galėtų plaukioti. Įspūdingai suprojektuotas sukryžiuotų rąstų vainikas atrodo kaip natūrali upės užtvanka ir tarsi tolimos praeities simbolis dengia apvalų, plūduriuojantį pastatą.

Showing page 1 of 1

Apie „Gustavsberg“

Apie „Gustavsberg“

Sveikiname jus „Gustavsberg“ pasaulyje

Šiame puslapyje norime pasidalyti įkvepiančiomis idėjomis ir informacija, kuri bus naudinga, jei ketinate įrengti ar atnaujinti vonios kambarį. Tikimės sužadinti jūsų kūrybiškumą, taip pat norime pateikti žinių apie naujausias tendencijas ir papasakoti apie save bei išmanius, aukštos kokybės savo gaminius.

Įkvėpimas – viena svarbiausių šios įmonės varomųjų jėgų jau maždaug 190 (!) metų. Be jo nebūtume atsidūrę ten, kur esame šiandien. Tik įkvėpimas padėjo išmokti vonios kambarį paversti ne eiline patalpa higienos reikalams atlikti, o malonumo, prabangos erdve, kurioje atsipalaiduojame ir labai kokybiškai praleidžiame laiką.

Jei įkvėpimą būtų galima dovanoti, manau, tai būtų viena vertingiausių dovanų. Todėl juo ir dalijuosi. Gerų įspūdžių!

Angelica Zwahlen, „Villeroy & Boch Gustavsberg“ komunikacijos vadovė

STEBĖKITE MUS