Iedvesma vannas istabai | Inspired by
Vannas istabas tendeces 2021 Vannas istabas tendeces 2021

Atsauksmes, Tendences un jaunumi, Iedvesma vannas istabai

Vannas istabas tendeces 2021

Skandināvu izskats apvienojumā ar pilsētas džungļu tendenci turpinās arī jaunajā gadā. Ideāli veidots no jauniem, dabīgiem materiāliem ar zaļo piejaukumu.

OMARSONU ĢIMENE IZVEIDOJA ATSEVIŠĶU VANNAS ISTABU BĒRNIEM

Atsauksmes, Iedvesma vannas istabai

OMARSONU ĢIMENE IZVEIDOJA ATSEVIŠĶU VANNAS ISTABU BĒRNIEM

Ģimene dievina savu 20. gs. 40. gadu stila trīs līmeņu māju, kurai 80. gados mājas iepriekšējais īpašnieks bija izdomājis atņemt daudz praktiskas telpas – piemēram, perfekta izmēra vannas istabas. Šobrīd Omarsonu ģimene to visu ir mainījusi.

PIRTS KULTŪRA VISĀ PASAULĒ

Iedvesma vannas istabai, Atsauksmes

PIRTS KULTŪRA VISĀ PASAULĒ

Nav otras mazgāšanās kultūras pasaulē, kas līdzinātos romiešu pirts kultūrai. Trīs gadsimtu garumā romieši sacentās par to, kurš uzbūvēs izcilākās pirtis – katru nākamo būvējot arvien liekāku un varenāku par iepriekšējo. Mūsu ēras ceturtajā gadsimtā Romas impērijā bija 11 impēriskās pirts ēkas, kā arī 856 mazākas pirtis, turklāt lielākajā pirtī varēja ietilpt 3000 apmeklētāji.

Showing page 1 of 2

PAR INSPIREDBY

PAR INSPIREDBY

Laipni lūdzam Gustavsberg pasaulē

Esam izveidojuši šo lapu, lai dalītos iedvesmojošos stāstos un informācijā, kas var būt noderīga, gatavojoties vannas istabas pārvērtībām vai būvējot to no nulles. Mēs vēlamies palīdzēt atraisīt jūsu radošumu, kā arī informēt par jaunākajām nozares tendencēm un pastāstīt par mums un mūsu atjautīgo, kvalitatīvo produktu klāstu.

Iedvesma ir šī uzņēmuma pamatā jau aptuveni 190(!) gadu. Bez tās mēs šeit šodien nebūtu. Pateicoties iedvesmai, vannas istaba vairs nav tikai vieta, kurā sagatavoties jaunai dienai vai naktsmieram, nu tā ir kļuvusi par baudas, greznības un atpūtas telpu.

Ja iedvesma būtu dāvana, mums šķiet, ka tā būtu labākā dāvana pasaulē. Tāpēc es jums to dāvinu. Izbaudiet to!

Andželika Cvālena (Angelica Zwahlen), Villeroy & Boch Gustavsberg Komunikācijas vadītāja

Iedvesma (no latīņu val. “inspiro”, ievadīt, iedvest dzīvību) – noskaņojums, kas saistīts ar jaunu ideju rašanos, īstenošanu.

SEKO MUMS