Iedvesma vannas istabai | Inspired by
Svart – färgen som aldrig går ur modet Svart – färgen som aldrig går ur modet

Tendences un jaunumi, Iedvesma vannas istabai

Svart – färgen som aldrig går ur modet

Trenden med svarta detaljer i våra badrum håller i sig. Vi ser det på allt från möbler, badrumsporslin, blandare till mindre detaljer som knoppar och handtag. Den tidlösa svartvita looken kan både ge ett klassiskt och elegant intryck, men också ett modernt och stilrent.

JONS IZPAUŽ SEVI CAUR LIETĀM

Iedvesma vannas istabai

JONS IZPAUŽ SEVI CAUR LIETĀM

Jons Eliasons ir zviedru dizainers, kurš ir sadarbojies ar vairākiem starptautiskiem klientiem. Gustavsberg attiecības ar Jonu sākas jau sen, sadarbojoties vairākos projektos. Mēs uzdevām Jonam izveidot skices pilnīgi jaunai vannas istabas produktu sērijai. Uzziniet, ko viņš un viņa komanda sākumā domāja par dizaina veidošanu Estetic.

VIETA, KURĀ SANĀKT KOPĀ

Iedvesma vannas istabai

VIETA, KURĀ SANĀKT KOPĀ

Mums ir trīs bērni – 2, 5 un 9 gadus veci. Viņi ar lielāko prieku kopā mazgājas, tāpēc mēs uzbūvējām lielu dubulto dušu, kurā mazie bieži vien iet kopā. Laikam tomēr mums vajadzēja uzbūvēt trīsreiz lielāku dušu…

Rāda lapu 1 No 2

PAR INSPIREDBY

PAR INSPIREDBY

Laipni lūdzam Gustavsberg pasaulē

Esam izveidojuši šo lapu, lai dalītos iedvesmojošos stāstos un informācijā, kas var būt noderīga, gatavojoties vannas istabas pārvērtībām vai būvējot to no nulles. Mēs vēlamies palīdzēt atraisīt jūsu radošumu, kā arī informēt par jaunākajām nozares tendencēm un pastāstīt par mums un mūsu atjautīgo, kvalitatīvo produktu klāstu.

Iedvesma ir šī uzņēmuma pamatā jau aptuveni 190(!) gadu. Bez tās mēs šeit šodien nebūtu. Pateicoties iedvesmai, vannas istaba vairs nav tikai vieta, kurā sagatavoties jaunai dienai vai naktsmieram, nu tā ir kļuvusi par baudas, greznības un atpūtas telpu.

Ja iedvesma būtu dāvana, mums šķiet, ka tā būtu labākā dāvana pasaulē. Tāpēc es jums to dāvinu. Izbaudiet to!

Andželika Cvālena (Angelica Zwahlen), Villeroy & Boch Gustavsberg Komunikācijas vadītāja

Iedvesma (no latīņu val. “inspiro”, ievadīt, iedvest dzīvību) – noskaņojums, kas saistīts ar jaunu ideju rašanos, īstenošanu.

INSTAGRAM
SEKO MUMS