Idėjos vonios kambariui | Inspired by
Po atskirą pasaulėlį kiekviename vonios kambaryje Po atskirą pasaulėlį kiekviename vonios kambaryje

Pavyzdžiai, Tendencijos ir naujienos, Idėjos vonios kambariui

Po atskirą pasaulėlį kiekviename vonios kambaryje

70 kilometrų į pietus nuo Stokholmo įsikūręs Trosos miestelis, kurio centre stovi Villa Thyringsborg. Jei nekreipsime dėmesio į dar nesutvarkytą teritoriją, galima būtų nesunkiai įsivaizduoti, kad tai sena pirklio vila, šioje vietoje stovinti jau kartų kartas.

SUSITIKIMO VIETA

Idėjos vonios kambariui

SUSITIKIMO VIETA

Vaikams dveji, penkeri ir devyneri. Jiems patinka praustis kartu, todėl įrengėme didelę dvigubą dušo kabiną, kurioje dažnai atsiduria visi iškart. Galbūt reikėjo įrengti trivietę kabiną...

Šiais laikais didžiausias turtas – laikas

Idėjos vonios kambariui, Tendencijos ir naujienos

Šiais laikais didžiausias turtas – laikas

"Šiais laikais didžiausias turtas – laikas. Daugelis norėtume turėti jo daugiau. Įdomu, kad dažniausias atsakymas į klausimą, ko žmonės labiausiai norėtų, dabar yra: „Daugiau laiko.“ Todėl kaip svarbu retkarčiais išjungti telefoną, kompiuterį ir skirti laiko sau."

Rodomas puslapis 12

Apie „Gustavsberg“

Apie „Gustavsberg“

Sveikiname jus „Gustavsberg“ pasaulyje

Šiame puslapyje norime pasidalyti įkvepiančiomis idėjomis ir informacija, kuri bus naudinga, jei ketinate įrengti ar atnaujinti vonios kambarį. Tikimės sužadinti jūsų kūrybiškumą, taip pat norime pateikti žinių apie naujausias tendencijas ir papasakoti apie save bei išmanius, aukštos kokybės savo gaminius.

Įkvėpimas – viena svarbiausių šios įmonės varomųjų jėgų jau maždaug 190 (!) metų. Be jo nebūtume atsidūrę ten, kur esame šiandien. Tik įkvėpimas padėjo išmokti vonios kambarį paversti ne eiline patalpa higienos reikalams atlikti, o malonumo, prabangos erdve, kurioje atsipalaiduojame ir labai kokybiškai praleidžiame laiką.

Jei įkvėpimą būtų galima dovanoti, manau, tai būtų viena vertingiausių dovanų. Todėl juo ir dalijuosi. Gerų įspūdžių!

Angelica Zwahlen, „Villeroy & Boch Gustavsberg“ komunikacijos vadovė

INSTAGRAM
STEBĖKITE MUS