Idėjos vonios kambariui | Inspired by
[Translate to Lithuania / Lietuva:] Måns Zelmerlöw skapad [Translate to Lithuania / Lietuva:] Måns Zelmerlöw skapad

Pavyzdžiai, Tendencijos ir naujienos, Idėjos vonios kambariui

[Translate to Lithuania / Lietuva:] Måns Zelmerlöw skapad

[Translate to Lithuania / Lietuva:]

I byn Kattvik strax utanför Båstad får vi kika in hos Måns Zelmerlöw i hans sommarhus. Huset renoverades med två större badrum i helt olika stilar och ett mindre gästbadrum. Vi vill att våra badrum ska vara ljusa, rymliga och vackra, säger Måns.

 

Ką reikėtų turėti omenyje renkantis garso sistemą vonios

Tendencijos ir naujienos, Idėjos vonios kambariui

Ką reikėtų turėti omenyje renkantis garso sistemą vonios

Erikas Södermanas yra Švedijos įmonės „Solutions Hi-Fi Club“ projektų vadovas. Jo darbas susijęs su garso ir vaizdo sistemų montavimu namuose ir vis dažniau – vonios kambariuose. Paklausėme jo, ką reikia turėti omenyje, norint vonios patalpose turėti optimalią garso aparatūrą.

JONAS, KURIS KALBA DAIKTAIS

Idėjos vonios kambariui

JONAS, KURIS KALBA DAIKTAIS

Jonas Eliasonas – švedų dizaineris, teikiantis paslaugas ir keliems tarptautiniams klientams. Įmonė „Gustavsberg“ irgi susijusi su Jonu, nes drauge dirbame prie kelių projektų. Jono paprašėme sukurti mums visiškai naują vonios kambarių seriją. Paskaitykite, kaip jis su komanda mąstė kurdami tikrą estetiką.

Rodomas puslapis 12

Apie „Gustavsberg“

Apie „Gustavsberg“

Sveikiname jus „Gustavsberg“ pasaulyje

Šiame puslapyje norime pasidalyti įkvepiančiomis idėjomis ir informacija, kuri bus naudinga, jei ketinate įrengti ar atnaujinti vonios kambarį. Tikimės sužadinti jūsų kūrybiškumą, taip pat norime pateikti žinių apie naujausias tendencijas ir papasakoti apie save bei išmanius, aukštos kokybės savo gaminius.

Įkvėpimas – viena svarbiausių šios įmonės varomųjų jėgų jau maždaug 190 (!) metų. Be jo nebūtume atsidūrę ten, kur esame šiandien. Tik įkvėpimas padėjo išmokti vonios kambarį paversti ne eiline patalpa higienos reikalams atlikti, o malonumo, prabangos erdve, kurioje atsipalaiduojame ir labai kokybiškai praleidžiame laiką.

Jei įkvėpimą būtų galima dovanoti, manau, tai būtų viena vertingiausių dovanų. Todėl juo ir dalijuosi. Gerų įspūdžių!

Angelica Zwahlen, „Villeroy & Boch Gustavsberg“ komunikacijos vadovė

INSTAGRAM
STEBĖKITE MUS