Idėjos vonios kambariui | Inspired by
Svart – färgen som aldrig går ur modet Svart – färgen som aldrig går ur modet

Tendencijos ir naujienos, Idėjos vonios kambariui

Svart – färgen som aldrig går ur modet

Trenden med svarta detaljer i våra badrum håller i sig. Vi ser det på allt från möbler, badrumsporslin, blandare till mindre detaljer som knoppar och handtag. Den tidlösa svartvita looken kan både ge ett klassiskt och elegant intryck, men också ett modernt och stilrent.

JONAS, KURIS KALBA DAIKTAIS

Idėjos vonios kambariui

JONAS, KURIS KALBA DAIKTAIS

Jonas Eliasonas – švedų dizaineris, teikiantis paslaugas ir keliems tarptautiniams klientams. Įmonė „Gustavsberg“ irgi susijusi su Jonu, nes drauge dirbame prie kelių projektų. Jono paprašėme sukurti mums visiškai naują vonios kambarių seriją. Paskaitykite, kaip jis su komanda mąstė kurdami tikrą estetiką.

SUSITIKIMO VIETA

Idėjos vonios kambariui

SUSITIKIMO VIETA

Vaikams dveji, penkeri ir devyneri. Jiems patinka praustis kartu, todėl įrengėme didelę dvigubą dušo kabiną, kurioje dažnai atsiduria visi iškart. Galbūt reikėjo įrengti trivietę kabiną...

Rodomas puslapis 12

Apie „Gustavsberg“

Apie „Gustavsberg“

Sveikiname jus „Gustavsberg“ pasaulyje

Šiame puslapyje norime pasidalyti įkvepiančiomis idėjomis ir informacija, kuri bus naudinga, jei ketinate įrengti ar atnaujinti vonios kambarį. Tikimės sužadinti jūsų kūrybiškumą, taip pat norime pateikti žinių apie naujausias tendencijas ir papasakoti apie save bei išmanius, aukštos kokybės savo gaminius.

Įkvėpimas – viena svarbiausių šios įmonės varomųjų jėgų jau maždaug 190 (!) metų. Be jo nebūtume atsidūrę ten, kur esame šiandien. Tik įkvėpimas padėjo išmokti vonios kambarį paversti ne eiline patalpa higienos reikalams atlikti, o malonumo, prabangos erdve, kurioje atsipalaiduojame ir labai kokybiškai praleidžiame laiką.

Jei įkvėpimą būtų galima dovanoti, manau, tai būtų viena vertingiausių dovanų. Todėl juo ir dalijuosi. Gerų įspūdžių!

Angelica Zwahlen, „Villeroy & Boch Gustavsberg“ komunikacijos vadovė

INSTAGRAM
STEBĖKITE MUS